با تغییر در نیروهای زمینی ارتش ایران، این کشور آماده مقابله با هر تهدیدی را دارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران با اشاره به تغییرات این نیرو گفت: یکان‌های نیروی زمینی ارتش با توجه به تغییراتی که در ماهیت آن‌ها بوجود آمده است، آمادگی مقابله با هر تهدیدی را دارند. 

آغاز رزمایش غیرمترقبه  ارتش ایران در نزدیکی مرز ترکیه

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران به نقل از بیانیه روابط عمومی ارتش در ادامه یاداور شد: یکان‌های نیروی زمینی ارتش با توجه به تغییراتی که در ماهیت آن‌ها بوجود آمده است، آمادگی بیشتری برای مقابله با تهدیدهای دشمنان دارند.

اکنون یگان‌های نیروی زمینی به سه دسته متحرک هجومی، واکنش سریع و تخصصی و حرفه‌ای تقسیم شدند و شاکله نیروی زمینی ارتش را تشکیل می‌دهند. این نیروها آمادگی مقابله با هر تهدیدی را دارند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: نیروی زمینی ارتش در ۲۶ رسته در بخش دفاعی، تجهیزات لازم را دارد و خودش تولیدکننده این تجهیزات است.

روابط عمومی ارتش ایران، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در زاهدان اظهارداشت: ارتش در سیستان و بلوچستان یک لشکر زرهی قدرتمند، قوی و خوش‌نام دارد، تامین امنیت مرزهای کشور یکی از اقدامات این لشکر است.

منبع : دنیای خبر |نیروی زمینی ایران به سه دسته تقسیم شد.
برچسب ها : ارتش ,زمینی ,نیروی ,مقابله ,دارند ,تهدیدی ,زمینی ارتش ,نیروی زمینی ,سرتیپ کیومرث ,آماد مقابله ,روابط عمومی ,امیر سرتیپ کیومرث ,ماهیت آن‌ها بوجو?